מבין לקוחותינו

omrix
Schieffer Magam Industries - Logo
Amutat Barak 188 - Logo
ValeoPro - Logo
Alithub - Albania IT Hub -Logo
PHD - PharmaDermaCosmetics- logo
Switch Electric - Logo
big-bull-logo
Trust Defence - logo
Triangle Luxury - Logo
ScopeTech - logo
Ad 120 Hadera - Logo
Maalot - Investment House - Logo

לקוחותינו מספרים

נורית מועלםדיון - אופנת ילדות
"עבדתי עם מספר לא מועט של מעצבים גרפיים, איגור ניחן בכושר מקצועיות גבוהה, סבלנות רבה, ידע והרבה תמיכה מעבר למה שנדרש ממנו. הזריזות בביצוע העבודות הביאו לתוצאות. אין לי ספק שאיגור הוא המעצב הגרפי של החברה שלנו בכל דבר שידרש."
רועי סולומוןדי ג'יי רועי סולומון
"איגור מוכשר, יצירתי, מקצועי ואמין. הוציא לי מגרפיקת המותג מה שלא חלמתי אפילו שיכול לצאת. אני מקבל מחמאות מכל הקולגות והחברים שלי על הלוגו והקו הגרפי שהוא עיצב לי."
צביקה צורספרה-נטורטינט
"עבדתי עם IC Design במספר פרויקטים. העבודה מקצועית, איגור מעורב, מייעץ ותורם בשמחה מנסיונו. העיצוב איכותי, יפה, מאוד מוקפד ותמיד הייתה עמידה בלוח הזמנים גם אם היה לחוץ מאוד. ממליץ בחום."
שמואל ירוןפסטיבל דונה גרציה ה-2
"במסגרת פסטיבל דונה גרציה השני בטבריה, בוצעה עבורנו עבודת גרפיקה עבור האלמנטים השונים ובינם: פלאיירים, ברושורים, פוסטרים, שלטי חוצות, שלטי דגל, שלטי פרסומת בעיר, וכן עבודות ייחודיות שהתבקשו בהתאם לתכני הפסטיבל. הנני לאשר כי העבודה הייתה לשביעות רצוננו המלאה, שיתוף הפעולה היה הדוק, זמן התגובה מהיר מאד, הפגנת יכולת גרפית מרשימה ויצירתיות שקיצרה את זמן העבודה והעניקה לנו זמן יקר עבור שיווק, פרסום, ומכירות. אנו משוכנעים כי רמתך המקצועית מאפשרת לך לבצע פרויקטים בכל סדרי הגודל המתבקשים, וממליצים עליך בחום כבעל מקצוע מהשורה הראשונה."
מוריה רוקמןג'ני ליין - עיצוב תכשיטים
"אני עובדת עם איגור שנים רבות ומעריכה מאוד את עבודתו, הן מבחינת איכות והן מבחינת עמידה בלוחות זמנים ודבקות במטרה. איגור התמודד בעבודה מולנו בעיצוב אתר בשלוש שפות זרות וקבלת חומרים מחברה שאנשיה יושבים בחו"ל. כל זאת לא הפריע לו לבצע העבודה בצורה טובה ומקצועית. מאז עבדנו עוד הרבה יחד ומן הסתם נמשיך לצרוך את שירותיו הטובים והמומלצים גם בעתיד."
עידו אוחיוןעו"ד עידו אוחיון
"ההתרשמות שלי מאיגור ומעבודתו היא כי מדובר באדם רציני מאד שעבודתו איכותית וחשוב מכך, יש לו תודעת שירות מפותחת. מילה שלו זו מילה ועמידה בזמנים זה ערך חשוב גם עבורו. איגור מקפיד על דיוק ואיכות העבודה ומשתדל תמיד למצוא פתרונות שישביעו את רצונו של הלקוח."
TOP