כוחו של מיתוג מנצח!

ברוכים הבאים לסטודיו IC-Design, המקום בו עיצוב מהמם פוגש אסטרטגיה מיתוגית מנצחת! והכל במקום אחד.

כסטודיו דינמי אנו מתמקדים ביצירת מיתוגים וקוים עיצוביים מקוריים ואפקטיביים שיהדהדו בקרב קהל היעד שלכם. כל תהליך העבודה מתוכנן על מנת למצב את המותג שלך מבחינה אסטרטגית בדיוק במקום בו אתה רוצה אותו. אנו דוחפים קדימה מעבר לאסטתיקה ועיצוב יפה, ודואגים שהמותג שלכם יעביר מסר ייחודי ומושך שיתן לכם את היתרון התחרותי מול המתחרים.

המחויבות שלנו ממשיכה גם אחרי סיום הפרוייקט, ואנו מציעים תמיכה שוטפת ללקוחותינו, בכל צורך גרפי ומיתוגי, כדי להמשיך לפתח את המותג בהתאם לצרכים של העסק ולהתאימו במהירות לתנאי השוק המשתנים.

הצטרפו ללקוחותינו המרוצים שחוו את כוחו של עיצוב הייחודי, האפטקיבי ומשנה התודעה של סטודיו IC-Design. ההצלחה שלכם היא התשוקה שלנו, ואנחנו מצפים מהביא את המסר המיתוגי היחודי שלכם לעולם!

מה אנחנו יכולים לעשות בשבילכם

ייעוץ אסטרטגי

עיצוב אריזות

תהליך מיתוג מלא

ייעוץ עיצובי

פתרונות מותאמים אישית
לכל לקוח

עיצוב חומרים שיווקיים

עיצוב ופיתוח של אפליקציות למובייל

עיצוב והקמה של אתרים תדמיתיים וחנויות אינטרנטיות

Igor Chauskiy | איגור צ'אוסקי

מי אנחנו

הסטודיו מספק פתרונות ברמה הגבוהה ביותר במגוון רחב של שירותים, כמו עיצוב גרפי, מיתוג, עיצוב אריזות, פרסום, עיצוב לאינטרנט, ייעוץ עיצובי ועוד.

אנו יוצרים מענה עבור לקוחותינו למגוון רחב של צרכים, תוך כדי יצירת עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר ותהליכי מיתוג התפורים באופן יחודי עבור הצרכים של כל לקוח ולקוח. בואו לקבל יחס של VIP בזמן שאנחנו מקדמים את העיצוב הגרפי והמותג שלכם לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מייסד והבעלים של הסטודיו, איגור צ’אוסקי, לא רק מתמחה בעבודתו המקצועית, אלא גם מקדיש זמן להכשיר את דור העתיד של אנשי המקצוע בתחום. על ידי העברת הידע והיותו מרצה במכללות, הוא מעביר לסטודנטים ידע מעשי עם תובנות מהעולם העסקי והמקצועי. כך הוא עוצר להתפתחות וצמיחה של מעצבים גרפיים שיביאו את ההשראה של המחר.

TOP